Ogłoszenie erotyczne: Maja i Piotr

260920

mazowieckie: Warszawa - Ochota

sex fotka

I speak English.

Treść anonsu: Maja i Piotr

sex poland Zadbane małżeństwo lubiące seks w każdym wydaniu zaprasza panów, panie i pary na spotkanie sponsorowane. Ona namiętna nimfomanka 30 lat 170/ 64 BI blondynka, wydepilowana lubiąca seks w każdym wydaniu on dominujący 40 lat szczupły hetero. Możliwe spotkania z Parą lub samą Panią. Na spotkaniu możliwy full serwis: seks klasyczny, anal, oral, pissing, głębokie gardło, francuz, podwójna penetracja, akcesoria erotyczne, spusty do buzi z połykiem, na ciało, na twarz, fisting. Koszt spotkania 200 Pln za godzinę spotkania - full serwis. Nie spotykamy się z Panami pod wpływem czy alkoholu, czy innych substancji. Zastrzeżonych numerów nie odbieramy! Ogłoszenie jest prywatne nie spotykamy się masowo - gdy nie odbieramy proszę o kontakt później – nie odpisujemy na sms. Telefon odbiera mąż, zapraszamy do naszego lokum -czekamy na konkretne i kulturalne osoby. Zapewniamy 100% dyskrecji oraz higieny i tego samego oczekujemy.

Możliwe spotkania z Parą lub samą Panią.

Możliwe spotkania z nami w klimacie BDSM gdzie Pani jest uległa a Pan dominujący – początkujących zapraszamy na pokaz z możliwością dołączenia. Sam pokaz BDSM 250 lub 300 z możliwością dołączenia.

Pani jest uległa i lubi układy 2 m+1k gdzie można ją zerznąć analnie, oralnie i waginalnie w każdej pozycji oraz wyzywać w takcie rżnięcia
. Nasze preferencje seksualne głębokie gardło, facefuck, finał na twarz, ciało lub z połykiem, wiązanie, zasłanianie oczu, lekkie podduszanie, szarpanie za włosy, klapsy, lekkie policzkowanie, plucie, wyzwiska, seks oralny, seks analny, seks z zabawkami : korki analne, dilda wibratory, kulki analne, pissing, pieszczoty jąder, fisting wagialny pełną dłonią, fisting analny 4 palce, podwójna penetracja.

Komentarze i oceny

Autor/ka sexogłosznia nie zgodził/a się na dodawanie opini i komentarzy.
Przetwarzanie... prosimy o cierpliwość.

Loading